Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najmłodszy Anioł [FanFiction]

3 posters

Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by † Castiel † Wto Paź 30, 2012 3:15 pm

W ramach nudy możecie sobie poczytać wariactwa, jakie wylewają się z mojej głowy. Dokąd zmierza ta historia i jak się ostatecznie rozwinie - sama nie jestem jeszcze pewna. Wiem za to, że robię masę błędów, bo zazwyczaj nie mam czasu sprawdzać tego, co już napisałam.

http://www.fanfiction.net/s/8640892/1/Najm%C5%82odszy-anio%C5%82

Będę wdzięczna za wszystkie szczere recenzje jak i pocieszające kłamstewka ;) Będę też informować tu (jeśli będziecie chcieli), o pojawianiu się nowych rozdziałów Kripiniejestem


Ostatnio zmieniony przez Castiel dnia Wto Paź 30, 2012 3:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
† Castiel †
† Castiel †

Liczba postów : 81
Join date : 21/10/2012

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by The Geek Monkey Wto Paź 30, 2012 3:28 pm

huh ;3 chyba też sobie zrobie tam profil xD ale tak szczerze to.

ZA DUŻO PRZECINKÓW! Stanowczo. W złych miejscach postawione niszczą trochę sens zdania. Znaczy przynajmniej mnie się tak wydaje xD bo ja z przecinkami też walczę i stawiam je tam gdzie nie potrzeba ale wiem że tam u Ciebie jest ich trochę za dużo.
o albo tutaj:
– powiedział Castiel, podchodząc do Deana i wręczając mu miecz Archanioła.
obyło by się bez tego 'i' Razz
i o mamo, będzie z tego Destiel? bu. no nic, póki co tego nie widać xD a wprowadzenie Młodego jest ciekawe, bo ja tam bym nie wpadła na stworzenie świeżego aniołka. Póki cooo czekam na rozwój akcji o.
The Geek Monkey
The Geek Monkey

Liczba postów : 479
Join date : 23/06/2012

https://supernatural.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by † Castiel † Wto Paź 30, 2012 3:39 pm

wieeem, przecinki to moja pięta Achillesowa... jedna z wielu ale w każdym razie taka najgorsza Razz
Jak mówię, planowałam Destiel ale w międzyczasie wymyśliłam więcej fabuły i chyba nic z tego Destiela nie będzie xD
† Castiel †
† Castiel †

Liczba postów : 81
Join date : 21/10/2012

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by † Castiel † Wto Paź 30, 2012 4:35 pm

Pojawił się drugi rozdział. Zapraszam do czytania Kripiniejestem
† Castiel †
† Castiel †

Liczba postów : 81
Join date : 21/10/2012

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by Go?? Wto Paź 30, 2012 5:03 pm

'-Och Castielu! – Zerachiel padł starszemu bratu w ramiona i uścisnął go mocno (...)' :shock: ~ No comment :roll:

A na serio, to podoba mi się w jaki sposób piszesz, jednak pomimo to czuję jakiegoś rodzaju niedosyt... :scratch: Ale poczytamy zobaczymy ;)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by Lucyfer. Wto Paź 30, 2012 11:52 pm

Dooobra, prosiłaś o komentarz z mojej strony, to powiem, co myślę. I nie mów później, że nie ostrzegałam. XD

Jak dla mnie, to jest jakoś za mało... hm... No, nie powiem "uczuciowe", bo to po pierwsze złe słowo akurat w tym kontekście, a po drugie uczucia tam są, zwłaszcza między Castielem i Zerachielem. Ale jakoś mało mam tam klimatu. Tak, to chyba własnie to, co chcę powiedzieć. Nie czuję dramatyzmu sytuacji. Nie czuję napięcia, spowodowanego polowaniem innych aniołów na młodego, nie do końca wiem, dlaczego w ogóle na niego polują. I trochę masz tam dłużyzny według mnie. To znaczy, już dwa rozdziały, a akcja właściwie nie posunęła się do przodu. I nie, nie chodzi mi o to, że nagle ma się zacząć nawalanka i będę się cieszyć, bo sama nie lubię takich rzeczy, ale jeśli rozmowy, to chciałabym jakiegoś dramatyzmu, jakiegoś rosnącego napięcia... Tym bardziej, że oni mają tam problem właśnie z tymi aniołami.
Hitchcock mówił, że "na początku należy wywołać trzęsienie ziemi, a potem napięcie powinno stopniowo rosnąć" i ja się z tym zgadzam. Trzęsienie ziemi było w postaci Zerachiela, ale nie widzę rosnącego napięcia.
Ale też na razie za mało w sumie wiem, żeby powiedzieć coś więcej. Czekam na powód powołania nowego anioła do życia, na powód polowania na niego i w ogóle na jakieś rozwinięcie. Kripiniejestem

I "Obudziłem się do życia 11h temu."
Nie rób takich rzeczy. Kripiniejestem Żadnych skrótów, żadnych cyferek, chyba, że cytujesz jakiś zapisek, jakąś karteczkę czy inne cudo. ;)
No i ten atak. To, co mówiłam o napięciu: następnym razem opisz, co się działo. Wywołaj jakieś uczucia w bohaterach i pozwól czytelnikowi też poczuć, co się dzieje i wczuć się w akcję.
Lucyfer.
Lucyfer.

Liczba postów : 57
Join date : 23/10/2012

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by † Castiel † Sro Paź 31, 2012 7:34 am

Lucku, jesteś super :* właśnie takich uwag było mi trzeba, żeby się zmotywować do dalszego pisania. Wiem na czym się skupić i co muszę poprawić i przeredagować. A także które fragmenty jednak przenieść z głowy na elektroniczny papier, żeby czytelnicy też mogli się połapać co się dzieje ;)

Sama chyba teraz rozumiesz, dlaczego prosiłam cię o recenzję <3 Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję <3
† Castiel †
† Castiel †

Liczba postów : 81
Join date : 21/10/2012

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by Lucyfer. Czw Lis 01, 2012 5:48 pm

Uhm... To się cieszę, że mogłam pomóc. Kripiniejestem Choć większość ludzi uważa mnie za wredną małpę. Very Happy
Chociaż wredniejsza małpą jest moja przyjaciółka, która w pewnym momencie otrzymała status Pierwszego Czytelnika i jedzie po mnie, jak może (właśnie dlatego ją wybrałam - bo nie owija w bawełnę i czasem potrafi mi wylać na łeb kubeł wody tak zimnej, że niemal jest w stanie stałym). Bardzo mi to pomaga. Very Happy
Lucyfer.
Lucyfer.

Liczba postów : 57
Join date : 23/10/2012

Powrót do góry Go down

Najmłodszy Anioł [FanFiction] Empty Re: Najmłodszy Anioł [FanFiction]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach