Welcome to Camp Jupiter!

Go down

Welcome to Camp Jupiter!

Pisanie by The Geek Monkey on Pon Lis 26, 2012 9:01 pm- Nazwał legion... Fulminata?
- Gromozbrojny. To nasze motto. Dwunasty Legion przemieszczał się po całym Imperium Rzymskim. Kiedy Rzym upadł, większość legionów po prostu się rozpadła. My zeszliśmy do podziemia, posłuszni tajnym rozkazom Jupitera: przetrwajcie, powołujcie półbogów i ich dzieci, nie pozwólcie, by Rzym przestał istnieć. I od tego czasu to robimy, przenosząc się z miejsca na miejsce, zawsze tam, gdzie rzymskie wpływy są akurat najsilniejsze. Od paru stuleci jesteśmy w Ameryce.

    Obóz Jupiter to miejsce dla najsilniejszych, najlepszych, najwytrwalszych - nie każdy jest w stanie znieść trudy szkolenia. Tu nikt nie mówi "nie dam rady", "nie mam siły", nikt też nikogo nie trzyma za rączkę ani nie pyta czy jesteś gotowy; po prostu wpadasz na głęboką wodę, z której sam musisz się wydostać. Chyba, że masz przyjaciół, którzy ci pomogą... i nie, tu nie ma pozorów dyscypliny. Tu jest dyscyplina, choć z drugiej strony... niektórzy umieją obejść wszystkie zakazy.

    Pretorzy i centurioni starają się utrzymać wszystko pod kontrolą, ale odkąd w obozie pojawili się "nowi" - w każdym znaczeniu tego słowa - nic nie jest takie samo. Ci herosi nie są typowymi obozowiczami - przybyli z przeszłości, najróżniejszych epok. Jedni odnaleźli się w nowej rzeczywistości, inni są gotowi zrobić wszystko, byle wrócić do swoich czasów.

    Czyli forum dla wszystkich pasjonatów mitologi i serii Percy'ego Jacksona.Forum należące do: Iliana Graham/Sam Winchester
avatar
The Geek Monkey

Liczba postów : 479
Join date : 23/06/2012

Zobacz profil autora http://supernatural.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach