Piękne Istoty

Go down

Piękne Istoty

Pisanie by The Geek Monkey on Pią Mar 22, 2013 4:12 pm

Piękne Istoty

"Gatlin nie było miasteczkiem, jakie widuje się w filmach, chyba że mówimy o filmach sprzed pięćdziesięciu lat. Znajdowaliśmy się zbyt daleko od Charleston, żeby mieć Starbucksa czy McDonalda..."
Minął 11 lutego. Lena Duchannes się nie naznaczyła. Udało jej się uratować jej bliskich... poza Maconem Ravenwoodem. Jej ukochany wuj zginął tej nocy by Lena mogła uratować ukochanego Ethana. Sarafina, jedna z najpotężniejszych Istot Ciemności w historii uciekła wraz ze swoimi pomocnikami, Ridley, Larkinem i Huntingiem.
Marzec
Po pogrzebie Macona Lena nadal jest załamana. Straciła najbliższą sobie osobę, kogoś, kto zastępował jej ojca. Ethan robi co tylko może, by pomóc ukochanej przez to przejść.
Żadne z nich nie spodziewa się, że rzeczywistość zapuka do ich drzwi o wiele szybciej niż im się wydaje.
Plotki w świecie Obdarzonych roznoszą się lotem błyskawicy. Wieści o Lenie, córce Sarafiny, która ściągnęła ze swojej rodziny klątwę, która jest jedyną szesnastoletnią Obdarzoną, która nie jest naznaczona i której moc jest większa niż ktokolwiek by przypuszczał, rozeszły się po wszystkich większych rodach Obdarzonych na całym świecie.
Czytaj dalej



Pierwsze i póki co jedyne forum PBF oparte na serii Kroniki Obdarzonych otwiera swe podwoje!
Widziałeś film? Czytałeś książkę? - wpadaj koniecznie zagrać z nami!
Pierwsze słyszysz? A lubisz czarownice, tajemne moce i małe miasteczka gdzie czas zdaje się biec inaczej? - nasze forum to miejsce dla Ciebie Kripiniejestem


Forum jest świeżutkie. Nie zrażajcie się małą ilością użytkowników.










avatar
The Geek Monkey

Liczba postów : 479
Join date : 23/06/2012

Zobacz profil autora http://supernatural.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach